Archiwalne nagrania RM i TV TRWAM

*Ze względu na obowiązujące Prawo Autorskie dostęne są jedynie niektóre audycje.

 

Szanowni Państwo,

Fundacja Nasza Przyszłość znajduje się wśród organizacji uprawnionych do pozyskania 1 proc i już po raz drugi będzie starała się o środki z tego tytułu. Wszyscy mamy świadomość ogromnej potrzeby kształcenia i wychowania młodzieży w duchu kultury i tradycji narodowej, pielęgnowania polskości, a także rozwoju świadomości obywatelskiej i patriotycznej wśród dzieci i młodzieży. Na te i inne cele przeznaczamy środki z 1% podatku. Dziękujemy wszystkim, którzy już postanowili w tym pomóc, a także za każde wsparcie działań Fundacji.
Z końcem kwietnia upłynie termin składania deklaracji PIT, a tym samym decyzji o przekazaniu 1% podatku. Zachęcamy do tego prostego i wielkiego gestu. Ty zadecyduj na co będzie przeznaczony Twój podatek. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Zarząd Fundacji

 

Agnieszka Kin

KALENDARZ ZDROWIA 2016

  • Zaplanuj swoje zdrowie z pięknym i praktycznym poradnikiem na 2016 rok!
  • Dlaczego ten kalendarz jest wyjątkowy?
  • Jego autorką jest Agnieszka Kin, mgr pielęgniarstwa, doradca żywieniowy i dietetyk. Publicystka w miesięczniku „W Naszej Rodzinie” i autorka poradnika „Zdrowie w zasięgu ręki”.
  • Odkrywa, że nie trzeba szukać wyszukanych roślin leczniczych i zdrowotnych, aby skorzystać z dobrodziejstw natury.
  • Udowadnia, że warzywa i owoce rosnące w Polsce posiadają niezwykłe właściwości.
    Kliknij żeby zamówić.

 

s. Leonilla

NIE TYLKO SAŁATKI SIOSTRY LEONILLI

 

Wszyscy wiemy, jak ważny jest zdrowy styl życia. Nieodzowna część zdrowego posiłku to sałatki i surówki, które bogate są w wiele cennych wartości odżywczych i witamin. W książce poza przepisami na smaczne i pożywne sałatki i surówki, które będą idealnym dodatkiem do każdego dania bądź mogą stanowić osobną potrawę, znalazły się także receptury na potrawy z gotowanych jarzyn oraz przetwory z owoców i warzyw.

format: 11,2x18,3 cm
oprawa miękka
s. 124

Kliknij żeby zamówić.