Co roku, z okazji nadchodzących świat  Bożego Narodzenia, składamy sobie życzenia. Co roku 24 grudnia o zmroku przełamujemy się opłatkiem, zasiadamy do Wigilijnej Wieczerzy, śpiewamy kolędy. Co sprawia, że chociaż wiele czynności powtarzamy corocznie, włącznie z menu wigilijnym, święta Bożego Narodzenia są zawsze jedyne, niepowtarzalne, wyjątkowe i długo oczekiwane?

            Nie uczyni tego żadna komercja ani dekoracje, choćby najpiękniejsze, nie jest to też żadna magia – bo to wszystko znudzi, znuży, przestanie fascynować. Prawdziwą moc świąt Bożego Narodzenia czerpiemy od Boga. Jedynego, wszechmocnego a zarazem tak bezbronnego w betlejemskim żłóbku, że my, ludzie, śpieszymy z kolędą, aby rozweselić Dzieciąteczko. To wszystko wywołuje w nas emocje, poruszenie serca, życzliwy uśmiech bez pośpiechu – i to właśnie jest siła i urok świątecznego czasu. 

            Życzymy Państwu pozostawienia codziennego odrętwienia, niemocy, pośpiechu, malkontenctwa przed progiem domu, by w ten wyjątkowy wieczór w sercach panowała błogosławiona radość i pokój. Aby spotkania z najbliższymi przepełniało prawdziwe szczęście, a blask choinki oświetlał uśmiechnięte twarze. Niech nikt nie czuje się samotny czy opuszczony, bo gwiazdka betlejemska zagląda we wszystkie okna. Życzymy, aby w sercach Państwa nastał czas prawdziwych uczuć, wtedy na pewno będzie Boże Narodzenie.

Przekazując wyrazy wdzięczności za wszelkie dobro kierowane do Fundacji „Nasza Przyszłość”, a szczególnie za wspieranie naszych działań poprzez przekazywanie 1% podatku, życzymy szczęśliwego, obfitego w Boże błogosławieństwo - Nowego Roku.

Publikacje naszego wydawnicwa Nowości i zapowiedzi


Miesięcznik W NASZEJ RODZINIE 1/2017

Styczniowe wydanie miesięcznika - dla całej rodziny. Formacja religijna, sprawy społeczne, artykuły dla młodzieży i dzieci. Zanim zrezygnujesz, obejrzyj miesięcznik online.

Czytaj więcej...

DAR DNA - JAK WRÓCIĆ DO SZCZĘŚCIA

Zmień swoje życie na lepsze. Zmierz się z własnymi lękami, trudnymi przeżyciami z dzieciństwa, konfliktami i kryzysami, które utrudniają bycie szczęśliwym. 

Czytaj więcej...
 

Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2017

Doskonały na prezent! Przepiękny kalendarz poświęcony Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu!

Czytaj więcej...

KATALOG KSIĘGARNI WYSYŁKOWEJ SPLENDOR24.PL - ZIMA 2016/17

Każdego roku na rynku wydawniczym ukazują się tysiące tytułów. W katalogu liczącym kilkadziesiąt stron znajdują się te najbardziej wartościowe, wybrane zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a także produkty prozdrowotne, dewocjonalia...

Czytaj więcej...

Album
WOTUM

Wyjątkowy album poświęcony Sanktuarium pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Zawiera fotorelację z konsekracji wraz z tekstami wygłoszonych przemówień oraz fotografie pokazujące Świątynię.

Czytaj więcej...

Album - Konsekracja Sanktuarium NMP GNE i św. JP II

Reportaż fotograficzny z konsekracji świątyni. Kolorowe zdjęcia wraz z opisem stanowią relację z uroczystości, w której udział wzięli licznie przybyli przedstawiciele Kościoła i Państwa.

Czytaj więcej...

WIĘCEJ PUBLIKACJI W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

WAŻNE ADRESY WIELKIE DZIEŁA

Największym dziełem jest RADIO MARYJA,
a przy nim powstały inne. Odwiedzaj te strony.

Zaprenumeruj nasz newsletter

Kontakt

ODDZIAŁ W SZCZECINKU:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek

(+48) 94 373 11 50

fnp@fnp.pl

SIEDZIBA:

ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa

(+48)22 678 48 67

Wyślij do nas wiadomość