KOMUNIKAT DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW DOTYCZĄCY PRZEKAZYWANIA 1% PODATKU DLA FUNDACJI „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

Drodzy Przyjaciele!

Wielu z Państwa pobiera emerytury i renty. W najbliższych dniach – z tym że nie później niż do końca lutego – otrzymają Państwo z organu rentowego, czyli z ZUS-u lub KRUS-u, ważny dokument: PIT40A, zawierający dane, które są potrzebne do sporządzenia zeznania podatkowego PIT-37. Tak jak informowaliśmy wcześniej, aby to ułatwić, do Państwa dyspozycji są specjalnie przygotowane w tym celu instrukcje, programy informatyczne, a przede wszystkim życzliwe osoby, które zadeklarowały bezinteresowną pomoc w tym zakresie w wielu miejscach Polski.

Jeśli w 2016 roku przekazali Państwo darowizny na: Radio Maryja, Telewizję TRWAM, bądź na budowę toruńskiego Sanktuarium – czyli na cele kultu religijnego lub cele statutowe i złożą zeznanie podatkowe PIT-37 wraz załącznikiem PIT-O, to otrzymają z urzędu skarbowego zwrot środków w wysokości 18% kwoty przekazanej darowizny. Oczywiście wypełniając zeznanie podatkowe, będą Państwo mogli także zadeklarować 1% podatku na Fundację „Nasza Przyszłość” przez podanie numeru KRS 00000 91141.

CZYTAJ DALEJ...

Publikacje naszego wydawnicwa Nowości i zapowiedzi

 

Miesięcznik W NASZEJ RODZINIE 4/2017

Marcowe wydanie juz jest - dla całej rodziny! Formacja religijna, sprawy społeczne, artykuły dla młodzieży i dzieci. Zanim zdecydujesz, obejrzyj miesięcznik online.

Czytaj więcej...

DAR DNA - JAK WRÓCIĆ DO SZCZĘŚCIA

Zmień swoje życie na lepsze. Zmierz się z własnymi lękami, trudnymi przeżyciami z dzieciństwa, konfliktami i kryzysami, które utrudniają bycie szczęśliwym. 

Czytaj więcej...
 

Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2017

Doskonały na prezent! Przepiękny kalendarz poświęcony Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu!

Czytaj więcej...

KATALOG KSIĘGARNI WYSYŁKOWEJ SPLENDOR24.PL - WIOSNA 2017

Każdego roku na rynku wydawniczym ukazują się tysiące tytułów. W katalogu liczącym kilkadziesiąt stron znajdują się te najbardziej wartościowe, wybrane zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a także produkty prozdrowotne, dewocjonalia...

Czytaj więcej...

Album
WOTUM

Wyjątkowy album poświęcony Sanktuarium pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Zawiera fotorelację z konsekracji wraz z tekstami wygłoszonych przemówień oraz fotografie pokazujące Świątynię.

Czytaj więcej...

Album - Konsekracja Sanktuarium NMP GNE i św. JP II

Reportaż fotograficzny z konsekracji świątyni. Kolorowe zdjęcia wraz z opisem stanowią relację z uroczystości, w której udział wzięli licznie przybyli przedstawiciele Kościoła i Państwa.

Czytaj więcej...

WIĘCEJ PUBLIKACJI W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

WAŻNE ADRESY WIELKIE DZIEŁA

Największym dziełem jest RADIO MARYJA,
a przy nim powstały inne. Odwiedzaj te strony.

Zaprenumeruj nasz newsletter

Kontakt

ODDZIAŁ W SZCZECINKU:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek

(+48) 94 373 11 50

fnp@fnp.pl

SIEDZIBA:

ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa

(+48)22 678 48 67

Wyślij do nas wiadomość