Drodzy Przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja, Apostolska Rodzino Radia Maryja!

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II organizujemy dwa festiwale.

FESTIWAL DLA DZIECI I MŁODZIEŻY [zobacz szczegóły]

2 czerwca, w pierwszą sobotę miesiąca, odbędzie się festiwal dziecięco-młodzieżowy. Festiwal ten organizowany jest ze środków, które otrzymamy z 1%. Wszystko po to, ażeby wychowywać jak najlepiej dzieci i młodzież w duchu katolickim i polskim. Będą nagrody i będzie możliwość zwrócenia dzieciom i młodzieży za podróż.

FESTIWAL DLA SENIORÓW [zobacz szczegóły]

Przy naszym sanktuarium odbędzie się również drugi festiwal – dla seniorów. Będzie miał on miejsce 19 maja. Każdy zespół ma wykonać dwa utwory o tematyce religijnej i patriotycznej. Tematyka festiwali związana jest z obchodami 100-lecia niepodległości Polski. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły amatorskie, liczące powyżej 10 osób, kluby seniorów, domy dziennego pobytu, różne organizacje zrzeszające seniorów, chóry i zespoły parafialne. Zgłoszenia z tekstami utworów – maksymalnie dwie zwrotki – nagrania demo oraz krótką informację o zespole należy kierować na adres sanktuarium z dopiskiem: festiwal. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 marca 2018 roku.

Adres sanktuarium: ul Starotoruńska 3, 87-100 Toruń

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jury wybierze spośród zgłoszonych zespołów 20 najlepszych, które zostaną zaproszone na koncert finałowy do Torunia na 19 maja 2018 r.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu sanktuarium: 693 168 247.

Serdecznie zapraszamy!

o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

FESTIWAL DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

REGULAMIN FESTIWALU

KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIE CZŁONKA ZESPOŁU

FESTIWAL DLA SENIORÓW:

REGULAMIN FESTIWALU

KARTA ZGŁOSZENIA

Kontakt

ODDZIAŁ W SZCZECINKU:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek

(+48) 94 373 11 60

fnp@fnp.pl

SIEDZIBA:

ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa

(+48)22 678 48 67

Wyślij do nas wiadomość