Image

Publikacje naszego wydawnicwa Nowości i zapowiedzi

PRAWDA O "IMPERIUM" O. T. RYDZYKA
PROF. JANUSZ KAWECKI

NOWOŚĆ! Publikacja, której tytuł mówi wszystko. Autor w niezwykle rzetelny i bezkompromisowy sposób rozprawia się z mitami o "imperium", "moherowych beretach", "strumieniach pieniędzy" płynących od rządzących do Radia Maryja. Książka pokazuje prawdę i jest doskonałym "podręcznikiem" dla każdego, kto chce w dyskusjach używać argumentów i obalić kłamstwa rozpowszechniane w mediach.
Książka będzie dostępna podczas Rocznicy Radia Maryja - 7 grudnia w Toruniu.

Można też pobrać książkę w wersji elektronicznej jako plik pdf.


MODLITEWNIK
"DROGA MARYI"

Zbiór modlitw do Matki Bożej z różnych Sanktuariów świata. Przy każdym wizerunku umieszczona jest modltwa do matki Bożej. Zawiera kolorowe fotografie przedstawiające płaskorzeźby z postacią Najświętszej Maryi Panny. W modlitewniku znajdują się także informacje o miejscach objawień Matki Bożej, a także o Mszach św., nabożeństwach i odpustach w Toruńskim Sanktuarium.

Zapowiedź wydawnicza...

KALENDARZ RRM 2020
MARYJA RATUNKIEM DLA ŚWIATA

Kalendarz Rodziny Radia Maryja, poświęcony wizerunkom MATKI BOŻEJ znajdującym się w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu!
Kolorwe fotografie przedstawiają płaskorzeźby z postacią Najświętszej Maryi Pannyz różnych snaktuariów na świecie. Przy każdym wizerunku umieszczona jest modltwa do matki Bożej.Poszczególne dni kalendarzowe zaznaczono wyraźną dużą czcionką. Pozostawiono też miejsca na umieszczenie krótkich notatek.

Czytaj więcej...

KALENDARZ RRM 2020
PLANSZOWY

Kalendarz planszowy - dwustronny - z wykazem Mszy świętych i nabożeństw, jakie odbywają się w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.

Zawiera również wykaz odpustów związanych z nawiedzeniem Sanktuarium.

Czytaj więcej...

KATALOG SPLENDOR24.PL
WIOSNA 2020

Codziennie na rynku wydawniczym ukazują się tysiące tytułów. W katalogu liczącym kilkadziesiąt stron znajdują się te najbardziej wartościowe, wybrane zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a także produkty prozdrowotne, dewocjonalia...
Wiosenna edycja katalogu, to propozycje dobrych książek dla całej rodziny imnóstwo pomysłów na prezenty.

Pobierz katalog

WIĘCEJ PUBLIKACJI W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

Image

WAŻNE ADRESY WIELKIE DZIEŁA

Największym dziełem jest RADIO MARYJA,
a przy nim powstały inne. Odwiedzaj te strony.

Kontakt

ODDZIAŁ W SZCZECINKU:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek

(+48) 94 373 11 60

fnp@fnp.pl

SIEDZIBA:

ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa

(+48)22 678 48 67

Wyślij do nas wiadomość