Logo 1%
Minęło już ponad 5 lat od uzyskania przez Fundację „NASZA PRZYSZŁOŚĆ” statusu organizacji pożytku publicznego. Dzięki środkom pozyskiwanym z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wspieramy wiele wartościowych projektów, m.in. organizację warsztatów dziennikarskich dla dzieci i młodzieży, produkcję filmu fabularnego „Nędzarz i Madame”, fundujemy stypendia dla studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, finansujemy staże i praktyki dla młodzieży, pomagamy w utrzymaniu teatru i telewizji studenckiej, kół naukowych, prowadzimy liczne akcje dobroczynne. Dokładny wykaz projektów wraz z kwotami, jakie zostały przeznaczone na ich realizację, znajduje się w zakładce „Informacja publiczna”.
Możemy wychowywać dzieci i młodzież w duchu wartości chrześcijańskich i patriotycznych dzięki Wam – ludziom o wielkich sercach, rozumiejącym, że Nasza Przyszłość zależy od młodych pokoleń Polaków. Bóg zapłać!

RAZEM CZYNIMY WIELE DOBREGO!

Publikacje naszego wydawnicwa Nowości i zapowiedzi

MIESIĘCZNIK "W NASZEJ RODZINIE"
09/2019

 

Obejrzyj miesięcznik online.

Czytaj więcej...

WIARA
I CZYN

Zbiór feletionów Krzysztofa Kawęckiego, wygłoszonych na antenie RADIA MARYJA. Słowo wypowiedziane ulatuje, zapisane - pozostaje. Dlatego ponadczasowa treść i wartość merytoryczna felietonów znajdą swoje miejsce w publikacji ksiażkowej. Premiera jeszcze w kwietniu.

ALBUM PAMIĄTKOWY
Sanktuarium NMPGNE i św. JP II

NOWOŚĆ - II WYDANIE W TWARDEJ OPRAWIE. Reportaż fotograficzny z Sanktuarium.
Doskonały jako prezent - przewodnik. Dzięki niemu można dowiedzieć się o idei, która jest zawarta w powołaniu i budowaniu wotum Polski za św. Jana Pawła II oraz przenieść się do wnętrza tego świętego miejsca.

Czytaj więcej...

KATALOG KSIĘGARNI WYSYŁKOWEJ SPLENDOR24.PL - WIOSNA 2019

Każdego roku na rynku wydawniczym ukazują się tysiące tytułów. W katalogu liczącym kilkadziesiąt stron znajdują się te najbardziej wartościowe, wybrane zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a także produkty prozdrowotne, dewocjonalia...

Czytaj więcej...

Album
WOTUM

Wyjątkowy album poświęcony Sanktuarium pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Zawiera fotorelację z konsekracji wraz z tekstami wygłoszonych przemówień oraz fotografie pokazujące Świątynię.

Czytaj więcej...

Album - Konsekracja Sanktuarium NMP GNE i św. JP II

Reportaż fotograficzny z konsekracji świątyni. Kolorowe zdjęcia wraz z opisem stanowią relację z uroczystości, w której udział wzięli licznie przybyli przedstawiciele Kościoła i Państwa.

Czytaj więcej...

WIĘCEJ PUBLIKACJI W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

Image

WAŻNE ADRESY WIELKIE DZIEŁA

Największym dziełem jest RADIO MARYJA,
a przy nim powstały inne. Odwiedzaj te strony.

Kontakt

ODDZIAŁ W SZCZECINKU:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek

(+48) 94 373 11 60

fnp@fnp.pl

SIEDZIBA:

ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa

(+48)22 678 48 67

Wyślij do nas wiadomość