TYLKO 1 % - A TAK WIELKE DOBRA!


2 maja zakończyliśmy akcję zbierania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2016 rok. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy podali w swoim rozliczeniu podatkowym numer KRS 0000091141 i udzielili tym samym wsparcia dla Fundacji „Nasza Przyszłość”. Dzięki Waszej pomocy możemy kształtować charaktery dzieci i młodzieży oraz upowszechniać dziedzictwo narodowe i polską kulturę.

RAZEM CZYNIMY WIELE DOBREGO!

Publikacje naszego wydawnicwa Nowości i zapowiedzi

 

Miesięcznik W NASZEJ RODZINIE 6/2017

OJCOSTWO - najważniejsza kariera w życiu mężczyzny... Wiele miejsca poświęciliśmy Ojcostwu, ale nie brakuje artykułów dla całej Rodziny. Zanim zdecydujesz obejrzyj miesięcznik online.

Czytaj więcej...

DAR DNA - JAK WRÓCIĆ DO SZCZĘŚCIA

Zmień swoje życie na lepsze. Zmierz się z własnymi lękami, trudnymi przeżyciami z dzieciństwa, konfliktami i kryzysami, które utrudniają bycie szczęśliwym. 

Czytaj więcej...
 

Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2017

Doskonały na prezent! Przepiękny kalendarz poświęcony Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu!

Czytaj więcej...

KATALOG KSIĘGARNI WYSYŁKOWEJ SPLENDOR24.PL - WIOSNA 2017

Każdego roku na rynku wydawniczym ukazują się tysiące tytułów. W katalogu liczącym kilkadziesiąt stron znajdują się te najbardziej wartościowe, wybrane zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, a także produkty prozdrowotne, dewocjonalia...

Czytaj więcej...

Album
WOTUM

Wyjątkowy album poświęcony Sanktuarium pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Zawiera fotorelację z konsekracji wraz z tekstami wygłoszonych przemówień oraz fotografie pokazujące Świątynię.

Czytaj więcej...

Album - Konsekracja Sanktuarium NMP GNE i św. JP II

Reportaż fotograficzny z konsekracji świątyni. Kolorowe zdjęcia wraz z opisem stanowią relację z uroczystości, w której udział wzięli licznie przybyli przedstawiciele Kościoła i Państwa.

Czytaj więcej...

WIĘCEJ PUBLIKACJI W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

WAŻNE ADRESY WIELKIE DZIEŁA

Największym dziełem jest RADIO MARYJA,
a przy nim powstały inne. Odwiedzaj te strony.

Zaprenumeruj nasz newsletter

Kontakt

ODDZIAŁ W SZCZECINKU:

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

ul. Klasztorna 16, 78-400 Szczecinek

(+48) 94 373 11 50

fnp@fnp.pl

SIEDZIBA:

ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa

(+48)22 678 48 67

Wyślij do nas wiadomość